Camp Spa, czyli Spa w środku lasu

Camp Spa to stworzona w duchu filozofii  "slowlife" strefa relaksu, która wyrasta wprost z  natury i ściśle się z nią wiąże tworząc idealną harmonię między światem człowieka, a mazurską przyrodą. Za symbolicznymi drzwiami do lasu czeka inny świat - świat, w którym czas przestaje istnieć.

Camp Spa to nowatorski pomysł. Nie ma tu wielu elementów, które kojarzą się z klasycznym spa - wykafelkowanych gabinetów, muzyki relaksacyjnej, orientalnych zapachów i długiej listy zabiegów odmładzająco-upiększających. W zamian prawdziwa natura, w której wszystko jest zanurzone, szum wiatru, śpiew ptaków, zapach  lasu i kilka starannie dobranych  zabiegów, które sprawią, że poczujecie się bardzo dobrze...

Jesteśmy niepowtarzalni - jak Ty!

Istotą Camp Spa są działania służące osiągnięciu dobrego samopoczucia i równowagi między duszą a ciałem. Na każdego, kto przekroczy drzwi Camp Spa czeka holistyczne, indywidualne podejście, gdyż każdy zabieg i rytuał to spotkanie z niepowtarzalnym człowiekiem, o jakże różnych potrzebach.

Pełna dekadencja - SPA w środku lasu

Sauna, gorąca balia z jacuzzi, miejsca do kontemplacji i wyciszenia, pawilon do masażu, hamaki zawieszone wśród sosen  i wanna dla zakochanych w malinowym chruśniaku  - wszystko na wzgórzu, w prawdziwym lesie, doskonale wkomponowane w mazurską przyrodę.  

 

"Na wzgórzu wśród sosen jest kilka miejsc, z których można skorzystać. Np. przeszklona sauna z fantastycznym widokiem lub gorąca beczka z jacuzzi. No i jest Natalia, której masaże działają prawdziwe cuda. Wszystko razem - odjazd i pełna dekadencja!"

Niezależna opinia naszego Gościa.

Gorący dizajn, czyli sauna w Camp Spa 

Przeszklona sauna z niepowtarzalnym piecem i widokiem na las to doskonałe miejsce do przeżywania gorących uniesień. Wylejcie wodę na kamienie, natychmiast  poczujecie potężną falę gorącego powietrza. Ten szczególny moment Finowie nazywają "duszą sauny" i uważają  za najważniejszy w czasie całego przebiegu kąpieli.

Wysoka temperatura w saunie aktywizuje układ krążenia. Dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, czynność serca ulega przyspieszeniu. Lepsze ukrwienie dodaje nam energii, a zarazem sprawia, że ciało się odpręża. Stąd pozornie sprzeczne opinie, że sauna pobudza lub wycisza. Tymczasem jeden i drugi efekt jest możliwy. Kąpiel w saunie pomaga usunąć skutki stresu i sprzyja produkcji endorfin. Co z tego wszystkiego wynika - po prostu stajemy się zdrowsi i szczęśliwi.

Bąbelki w wodzie i kieliszku, czyli kąpiel w środku lasu! 

Balia na Camp Spa to połączenie tradycji: najprawdziwsza ruska bania - z nowoczesnością, czyli współczesnym jacuzzi. Umieszczona na leśnej polanie, niezależnie od pogody zapewnia użytkownikom  fantastyczną kąpiel i całkowitą prywatność.

"Można śmiało polecić to miejsce na doskonały wypoczynek ze znajomymi. Sauna i Balia w środku lasu po zmroku robią niesamowite wrażenie. Luksus i natura - to trudno połączyć ale właściciele znają na to przepis".

Tripadvisor - niezależna opinia naszego Gościa.

Madame la Mode - masaż doskonały!

W lesie na Camp Spa znajdziecie również pawilon do masażu. Przeszklone ściany gwarantują niezapomniane widoki, a Madame la Mode niezapomniane masaże...

"Do masaży stosuję jedynie naturalne kosmetyki. Można je nawet jeść! W ofercie znajdziecie zabiegi, przy których wykorzystuję między innymi oliwę, olej z pestek winogron, olej kokosowy, masło shea prosto z Ghany, olej sezamowy, miód z warmińskich pasiek, ręcznie robioną czekoladę z nieprzetworzonych ziaren kakaowca  i... nieco tajemniczych ekstraktów z lokalnych ziół" - Natalia Żyro, Madame la Mode.


Kąpiele ziołowe w starych wannach - kolejna ekstrawagancja rodem z Camp Spa 

Słynąca z alabastrowej skóry Kleopatra podobno kąpała się w oślim mleku. Czy to prawda – nie wiadomo, pewne jest natomiast, że regularnie stosowała kąpiele ziołowe. Świadczy o tym zapis na tabliczce odnalezionej w Dolinie Królów. Dzisiaj, nie musisz być ani królową, ani jechać do Egiptu...

Zabiegi w plenarze  

Camp Spa to nie tylko  konkretne miejsce w sensie geograficznym, to również próba  stworzenia szerszej przestrzeni sprzyjającej poczuciu harmonii i relaksu, wpisanej w warmiński krajobraz. Zatem gdy tylko pogoda sprzyja, możecie wybrać dowolny plener i skorzystać z zabiegów na łące, nad jeziorem, w malinach, wśród zbóż, a nawet w stogu siana... To niezapomniane przeżycia!

Zadowoleni Goście i entuzjastyczne Media... 

"Do SPA należy udać się już wszlafroku, spacerkiem przez pełną kwiatów łąkę. Niczym Dorotka w krainie OZ trzymać się krętej ścieżki, która zaprowadzi nas w odpowiednie miejsce. Na przykład do wielkiej wanny ustawionej w samym środku maliniaka. Aromatyczna kąpiel i podjadanie malin prosto z krzaka – takiej kombinacji nie uświadczysz nawet w najdroższych hotelach".

Weranda Weekend, czerwiec 2014.

"Nie ma jak zabieg na świeżym powietrzu, w naturze, nad jeziorem - zapewnia mnie Natalia i zabiera na drewniany pomost, gdzie czeka już łóżko do masażu. Kładę się przykryta wyłącznie ręcznikiem i oddaję w ręce Natalii. Dookoła żadnych domów tylko przestrzeń i przyroda. Słoneczne popołudnie. Luksus"

National Geographic Travler - sierpień 2013.Camp Spa | Oferta cenowa | Glendoria