Get Adobe Flash player

Pokoje Namiotowe stoją na skraju lasu, w pewnym oddaleniu od siebie zapewniając Gościom pełną prywatność. Są bardzo duże - mają od 30 do 50 metrów kwadratowych do tego dochodzą jeszcze łazienka i  weranda. Ręcznie robione lub kolonialne meble, kolorowe tkaniny i oryginalne dodatki tworzą nastrojowe wnętrza. 

Pokoje Namiotowe  są całkowicie wodoszczelne, posiadają zabezpieczenie przeciw insektom. Przed każdym namiotem przygotowaliśmy „prywatne” miejsce na ognisko. Gości otrzymują pościel, ręczniki i mogą korzystać z całej infrastruktury Glendorii, która oddalona jest  zaledwie o kilkadziesiąt metrów.

Łazienka, elektryczność, lodówka zapewniają wszelkie typowe dla dobrego hotelu wygody. Werandy z hamakami gwarantuje fantastyczne widoki, bliski kontakt z przyrodą  i absolutny spokój. Internet w stodole zapewnia kontakt z całym światem.

W wypadku pokoju namiotowego równie ważne, jak to co wewnątrz jest to co na zewnątrz. Goście większość  dnia spędzają na werandzie.  W tym wypadku jest to duży, częściowo zadaszony taras z widokiem na łąki, usytułowany  tak, by zapewniać spokój i prywatność. Na wyposażeniu: meble ogrodowe i hamak.  

Pokoje Namiotowe to propozycja dla osób, które na wakacjach oczekują czegoś, co wykracza ponad standard. Część z nich doskonale nadaje się do spędzenia romantycznego weekendu dla zakochanej pary, inne będą fantastycznym miejscem dla rodziny z dziećmi.

    

Glamping różni się do campingu stopniem wygody i luksusu. To trochę jakby porównać schronisko  młodzieżowe z hotelem. Każdy Pokój Namiotowy jest elegancko urządzony i ma własną łazienkę.  Nie ma tu wspólnych sanitariatów, ani kuchni do ogólnego wykorzystania.  

 << powrót