Get Adobe Flash player

Glendoria działa sezonowo. W roku 2018 od 18 maja do 30 września. Przez większą cześć sezonu zapraszamy na siedmiodniowe pobyty w systemie sobota-sobota. Poza sezonem  (od 18 maja do 15 czerwca i od 9 do 30 września) można przyjechać na krócej. Minimalny pobyt w tym okresie to 2 dni. 

Cennik na sezon 2018 zostanie opublikowany 10 listopad 2017. 

Wtedy też pojawi się kalendarz rezerwacji i zaczniemy przyjmować rezerwacja na rok 2018.

*********************

OGÓLNE ZASADY REZERWACJI POBYTU W GLENDORII

Prosimy o  wcześniejszą rezerwacja terminu i pokoju. Aby potwierdzić rezerwację należy wpłacić zadatek w wysokości 30 % kosztu noclegów w wypadku pobytów dłuższych niz 5 dni. W wypadku rezerwacji krótszych pobytów zadatek wynosi 50%.

Pozostałą część należność za pobyt pobieramy  w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju.  W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

Zadatek powiekszony o 100% jest zwracany w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy.

W wypadku odwołania rezerwacji na minimum 20 dni przed datą przyjazdu Gościa możliwa jest zamiana terminu na inny w bieżącym sezonie, o ile będzie dostępny. W każdym innym wypadku zadatek przepada w całości. BARDZO PROSIMY O PRZEMYŚLANE DECYZJE PODCZAS ROBIENIA REZERWACJI.

Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Oczywiście możliwy jest wcześniejszy przyjazd i późniejszy wyjazd, wszystko w Glendorii oprócz pokoju będzie dla Państwa dostępne.

Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona podczas rezerwacji. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie Glendorii do godziny 22.00.