pl EN

Wynajmując u nas namiot dostajecie cały prywatny biwak

Aby czas spędzony na naszym Glampingu był dla Was jeszcze przyjemniejszy przy każdym z namiotów stworzyliśmy zewnętrzną infrastrukturę. Oprócz hamaka, werandy i miejsca na ognisko w namiotach Na Górce, Na Łące, Pod Sosną i W Nawłociach zbudowaliśmy zewnętrzne wiaty z sofą, takie dodatkowe letnie saloniki, które sprawdzają się doskonale, gdy w upalny dzień w namiocie robi się za gorąco. Dodatkowo obok Malinowego Chruśniaka i namiotu Na Łące stworzyliśmy zewnętrzne prysznice. Wszystko to sprawia, że każdy namiot tworzy rozbudowane i wygodne obozowisko.​ 

Nasze namioty:

Survival’owcy mogą być rozczarowani…

Jeśli zastanawiacie się czym Glamping różni się do campingu, a spanie w zwykłym namiocie od mieszkania w jednym z naszych, to odpowiedź jest prosta – to trochę jakby porównać schronisko młodzieżowe z dobrym hotelem, różnica to nieporównywalny stopień wygody i komfortu. 
Każdy Pokój Namiotowy jest elegancko urządzony, ma własną łazienkę i naprawdę dużą, zapewniającą pełną prywatność przestrzeń. Nie ma tu wspólnych sanitariatów, ani kuchni do ogólnego wykorzystania. Głośne, nocne imprezy też raczej się nie zdarzają.