Get Adobe Flash player

Pokoje jak z bajki

Decydując się na pobyt w Glendorii możecie wybierać albo tradycyjny nocleg pod dachem - niczym nie ustępujący dobrym hotelom  albo nowatorski biwak w pokoju namiotowym. W jednym i w drugim wypadku gwarantujemy niepowtarzalne wnętrza, wygodę, prywatność i bliski kontakt z mazurską przyrodą.  

Pokoje znajdują się w oryginalnym budynku z drewna i cegły z 1934 roku. Wszystkie zabudowania w Glendorii mają charakterystyczne cechy mazurskiej architektury z początku XX wieku. Są malownicze, bardzo klimatyczne i obrośniete bujną roślinnością.

Pokoje Namiotowe również znajdują się na terenie gospodarstwa - dokładnie na jego skraju, na małym wzgórzu z fantastycznym widokiem na las. (więcej >>)

W Gospodarstwie

Część przedwojennego majątku  zaadoptowaliśmy na pełną tajemnic i niespodzianek przestrzeń. Przez połączenie  prywatności, funkcjonalności i oryginalności wnętrz staraliśmy się  stworzyć otoczenie  sprzyjające  miłemu odpoczynkowi. 

Dawniej klasyczne, wiejskie gospodarstwo dziś  przestronne, luksusowe apartamenty. 

Każdy wyposażony w łazienkę, kącik kawowy z lodówką, kominek lub piec z widokiem na ogień. Apartamenty są  starannie i stylowo umeblowane. Wyposażenie składa się z unikalnych mebli i licznych dodatków, które sprawiają, że każdy pokój ma inny charakter. Całość dopełnia duży taras z pięknym widokiem na okolicę.

Glamping Kocia Kołyska

Z myślą o tych, którzy kochają naturę i nie chcą się od niej niczym odgradzać,  nie rezygnując przy tym ze standardu wypoczynku na wysokim poziomie, stworzyliśmy Pokoje Namiotowe – jedyne takie założenie w Polsce! Znane w świecie jako glamping.

Wschód słońca zamiast budzika, blask ogniska na dobranoc. Szum wiatru i zapach sosen. 

Zapraszamy do finezyjnie zaplanowanych wnętrz, wypełnionych ręcznie robionymi meblami z naturalnych materiałów, do  łazienek z surowych desek w skandynawskim stylu. A także do odpoczynku na hamaku na zacienionej, przestronnej werandzie z relaksującym widokiem na ocean zieleni. 

Kliknij w obrazek, by obejrzeć wybrany pokój

designerskie, butikowe pokoje

noclegi na mazurach


romantyczny weekend na mazurach