Komfortowe pokoje w agroturystyce Glendoria - standard butikowego hotelu spa w lesie nad jeziorem na Mazurach
pl EN

Pokoje

Przedwojenne, pruskie gospodarstwo przekształciliśmy na wygodną przestrzeń hotelową starając się przy tym zachować charakterystyczne cechy warmińskiej  architektury i niepowtarzalny klimat starych budynków.
Dla naszych Gości przygotowaliśmy pięć pokoi.  Budynek, w którym się znajdują  zbudowano w 1934 roku z surowej, czerwonej cegły i ręcznie ciosanych belek. Przez dziesiątki lat obrósł dzikim winem i chmielem.  Stoi w sadzie wśród śliwek, jabłoni i bzów. 

Każdy z pięciu pokoi ma inny charakter. W każdym są oryginalne specjalnie dobrane meble i tkaniny. We wszystkich są albo kominki albo kozy. Wiele elementów wyposażenia pochodzi z przedwojennych Prus. Wszystkie pokoje mają tarasy z widokiem na łąkę i las, a bujna  roślinność prawie wchodzi do środka.
Dla wygody naszych Gości w pokojach są duże łazienki. W specjalnie przygotowanym aneksie można zrobić kawę lub herbatę, na wyposażeniu są kubki, szklanki i kieliszki.  W każdym pokoju jest lodówka i elektryczny czajnik. W całym budynku można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Intrnetu.

Pod Papugami