Get Adobe Flash player

Slow life na końcu świata

Glendoria  położona jest  na 40 hektarowym prywatnym terenie, w towarzystwie porozrzucanych na łagodnych pagórkach łąk i zielonych pastwisk. Tu kończy sie droga. Daleko stąd do cywilizacji. Dominują harmonia, spokój i cisza. Posiadłość z jednej strony dochodzi do małego jeziorka, z drugiej otoczona jest lasem.

Wybierając Glendorię zyskacie bliski kontakt z mazurską przyrodą, spokojny i komfortowy odpoczynek.  Gwarantujemy maksimum wygody i prywatności bez względu na pogodę oraz możliwość ciekawego spędzania czasu. Wszystko to w fantastycznym otoczeniu z dala od turystycznego zgiełku i gonitwy codziennego życia.

Zapraszamy Was  do  innego świata,  gdzie czas płynie odmiennym rytmem, bardziej w zgodzie z ruchem chmur, niż wskazówek zegarka. Tutaj macie szansę  zwolnić, uciec na chwilę  od codzienności i ponownie naładować baterie - gwarantujemy prawdziwy slow life na końcu świata! 

Lubicie się zrelaksować z książką, gdzieś w samotności ciszy i spokoju? Przygotowaliśmy dla Was kilka wygodnych miejsc – ławki, hamaki, sofy – porozrzucanych po całym terenie, można z nich również obserwać mieszkające tu na stałe żurawie, czaple, bociany, kruki i jastrzębie. 

Glendoria to również próba stworzenia swoistego wehikułu czasu. Nieco atmosfery lat dwudziestych, kilka wątków z bajek, parę filmowych cytatów - nasz autorski koktajl.

Okolica Glendorii pozwala na planowanie ciekawych  wycieczek pieszych lub rowerowych bez konieczności dojazdu samochodem. Dodatkowe atrakcje stanowią mała hodowla strusi afrykańskich i pasące się na łąkach konie.

Dla aktywnych mamy:

  • Sprawne i wygodne rowery, na których będziecie mogli przejechać kilkadziesiąt kilometrów po mazurskich drogach i dróżkach. 
  • Kajaki dzięki którym, zmierzycie się z Pasłęką i Młynarką rzekami płynącymi w okolicach Glendorii.
  • Ciekawe trasy i kijki do uprawiania Nordic Walking.

Miłośnicy adrenaliny mogą:

  • Spróbować nurkowania w pełnej opcji - od zajęć na basenie do zaawansowanych kursów w jeziorach. 
  • Skorzystać z możliwości wyprawy i jazdy4x4, które sprawią, że poczujecie się jak na rajdzie Dakar. 
  • Eksplorować Prusy Wschodnie w poszukiwaniu zaginionych skarbów i wojennych artefaktów.

Wszystkim proponujemy:

  • Nicnierobienie w blasku słońca, nad basenem z ulubioną książką i kieliszkiem dobrze schłodzonego Chardonnay.  
  • Spacery po porośniętych ziołami wzgórzach. 
  • I nieco luksusu: basen, prywatną  plażę nad jeziorem, romantyczne kolacje przy  świecach, rytuały SPA i dużo piękna dookoła.


Na smakoszy, modnie dziś zwanych food'isami, czeka doskonałe jedzenie, oczywiście w wersji slow. U nas oznacza to nie tylko zdrowe i smaczne produkty, ale też pewnego rodzaju filozofię jedzenia. Dobry posiłek wymaga odpowiedniej oprawy i czasu. W zamian otrzymujemy zmysłową przyjemność i radość, jaką daje chwila celebracji przy stole  podczas smakowania dobrego jedzenia.

Dla szukających odprężenia przygotowaliśmy ciekawy program zabiegów SPA, dla dzieciaków plac zabaw i kilka wiejskich atrakcji-niespodzianek.