pl EN

Poza wyjątkowo spokojną atmosferą w duchu slow wartościowe i ciekawe jest także tutejsze jedzenie. Gotują  gospodynie z sąsiedztwa, które  przeszły profesjonalne szkolenie  restauracyjne. Przygotowują smaczne  dania według sprawdzonego menu,  wykorzystując lokalne produkty  i światowe inspiracje .”

Żółty Przewodnik Gault&Millau

Na posiłki zapraszamy do stodoły

Miejsca i sposobu podania posiłków z pewnością nie powstydziłyby się najlepsze restauracje. Nasza stodoła to wyjątkowa przestrzeń, do tego codziennie zmieniamy nakrycia, tak by najlepiej pasowały do podawanych potraw. Świeże kwiaty i świece dodatkowo uprzyjemniają czas spędzony przy stole. 

Tradycyjne ognisko pod gwiazdami

Podczas wakacji (lipiec-sierpień) raz w tygodniu organizujemy ognisko z pieczeniem tradycyjnych kiełbasek i ziemniaków. Nocny posiłek pod rozgwieżdżonym niebem smakuje rewelacyjnie!

Jesteśmy VEGAN ready :)

Choć daleko nam do klasycznej, wegańskiej restauracji, Szef naszej kuchni  jest gotowy na poważnie zmierzyć się z potrzebami wegetarian i vegan.

Naszą kuchnię stworzyła i stale ulepsza Beata Szmydki - absolwentka londyńskiej szkoły dla profesjonalnych kucharzy  Leiths School of Food and Wine.

SZCZEGÓŁY

Bardzo ważna uwaga! 
Nie prowadzimy zewnętrznej restauracji, wszystkie posiłki są dostępne 
jedynie dla mieszkających u nas Gości.