Jedzenie, posiłki w stodole w Glendorii w duchu slow-food. Słynny glamping na Mazurach
pl EN

Poza wyjątkowo spokojną atmosferąw duchu slow wartościowe i ciekawejest także tutejsze jedzenie. Gotują gospodynie z sąsiedztwa, które przeszły profesjonalne szkolenie restauracyjne. Przygotowują smaczne dania według sprawdzonego menu, wykorzystując lokalne produkty i światowe inspiracje.”

Żółty Przewodnik Gault&Millau

Na posiłki zapraszamy do stodoły

Miejsca i sposobu podania posiłków z pewnością nie powstydziłyby się najlepsze restauracje. Nasza stodoła to wyjątkowa przestrzeń, do tego codziennie zmieniamy nakrycia, tak by najlepiej pasowały do podawanych potraw. Świeże kwiaty i świece dodatkowo uprzyjemniają czas spędzony przy stole. 

Tradycyjne ognisko pod gwiazdami

Podczas wakacji (lipiec-sierpień) raz w tygodniu organizujemy ognisko z pieczeniem tradycyjnych kiełbasek i ziemniaków. Nocny posiłek pod rozgwieżdżonym niebem smakuje rewelacyjnie!

Jesteśmy VEGAN ready :)

Choć daleko nam do klasycznej, wegańskiej restauracji, Szef naszej kuchni  jest gotowy na poważnie zmierzyć się z potrzebami wegetarian i vegan.

Naszą kuchnię stworzyła i stale ulepsza Beata Szmydki - absolwentka londyńskiej szkoły dla profesjonalnych kucharzy  Leiths School of Food and Wine.

SZCZEGÓŁY

Bardzo ważne uwagi! 

- Nie prowadzimy zewnętrznej restauracji, posiłki są dostępne 
jedynie dla mieszkających u nas Gości.
- Nie prowadzimy kuchni bezglutenowej. 
- Nie przygotowujemy potraw na zamówienie spoza naszego menu.
- Nie gwarantujemy posiłków dla osób z licznymi ograniczeniami alergicznymi. 

Bardzo prosimy wziąć to pod uwagę przed zrobieniem rezerwacji.