Get Adobe Flash player

Glendoria działa sezonowo: w 2019 zaczynamy 17.maja, a kończymy  29 września. 

Rezerwacja od 23 czerwca do 8 września jest możliwa jedynie w systemie 7.lub.14.dniowym od soboty do soboty

Poza sezonem  - od 17 maja do 23 czerwca i od 8 do 29 września - można przyjechać na krócej. Minimalny pobyt w tym okresie to 2 dni. 

Od 20.VI do 23 VI oferujemy 3 dniowy pakiet pobytowy na Boże Ciało.

Rezerwacje można zrobić mailem wysyłając zapytanie na adres: rezerwacje@glendoria.pl 

Prosimy o podanie terminu pobytu oraz informacji o wybranym pokoju i ilości osób.

Przed napisaniem zapytania  proszę spojrzeć na poniższy kalendarz pokazujący wolne miejsca i przeczytać zasady rezerwacji pobytów w Glendorii.


ZASADY REZERWACJI POBYTU W GLENDORII

Aby potwierdzić wstępną rezerwację należy wpłacić zadatek: w wypadku pobytu 5 dniowego lub dłuższego 30% kosztu noclegów, w wypadku pobytu krótszego niż 5 dni 50% kosztu noclegów.

Pozostałą część należność za pobyt pobieramy  w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym z Państwem terminem rezerwacji pokoju.  

W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

Zadatek powiększony o 100% jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy. 

W wypadku odwołania rezerwacji przez Gościa, nie później niż 14 dni przed przyjazdem możliwa jest zamiana terminu na inny w bieżącym sezonie, o ile będzie dostępny. W każdym innym wypadku zadatek przepada w całości. BARDZO PROSIMY O STARANNIE PRZEMYŚLANE REZERWACJE!

Potwierdzenie rezerwacji  zadatkiem  oznacza, że zapoznali się Państwo z naszymi zasadami i jej zaakceptowali.

Kalendarz rezerwacji

Kolor różowy oznacza, że pokój ma potwierdzoną rezerwację i jest niedostępny, kolor niebieski oznacza wstępną rezerwację (czekamy na wpłatę zaliczki), brak zaznaczenia w kalendarzu - pokój jest wolny. Prosimy kliknąć na kalendarz, aby go powiększyć.


17 maj / 23 czerwiec

Niski sezon - minimalny czas pobytu 2 noclegi.


23 czerwiec / 8 wrzesień

Ścisły sezon - rezerwacja jest możliwa tylko w systemie sobota/sobota na siedem dni. Wyjątki to pierwszy i ostatni tydzień, czyli 15-23 czerwiec i 1-9 wrzesień,  tu obowiązuje promocja    8 dni w cenie 7 (szczegóły w zakładce cennik).


8 - 29 wrzesień

Niski sezon - minimalny czas pobytu 2 noclegi.


Uwaga - niektóre przeglądarki zapamietują strony w pamięci komputera, aby mieć pewność, że lista rezerwacji jest aktualna należy odświeżyć stronę.

Wybór odpowiedniego miejsca na wakacje to ważna sprawa, jeśli zamierzacie odwiedzić Glendorię po raz pierwszy, przed zrobieniem rezerwacji warto zajrzyjcie na poniższe strony:

Czy na pewno tego oczekujesz >>

Zasaday odpoczynku w Glendorii >>

Najczęściej zadawane pytania >>